Seko mums :

Rezerves daļa parādās Motoblouz


motoblouz_rezerves_detaļas

motoblouz_rezerves_detaļas

Mūsu vietnē jūs gaida pārsteigums. Mūsu komanda dažas nedēļas ir strādājusi pie jauna produktu klāsta ieviešanas.

Motoblouz tagad jums piedāvās plašu konkrētu motociklu rezerves daļu un piederumu klāstu. Galu galā jūs varēsiet atrast visu, kas jums un jūsu velosipēdam ir nepieciešams.

Jūsu vēlmēm pielāgots piedāvājums

Mēs piedāvājam jums vairāk nekā 50 000 atsauces daudzās ģimenēs: aizdedze, bremzes (kluči, diski, šļūtenes utt.), filtri, tūninga apdare, instrumenti un pat bagāža. Līdz gada beigām būs pārstāvētas visas detaļu kategorijas un būs pieejamas vairāk nekā 100 000 atsauksmju motocikliem, motorolleriem un visurgājējiem.

Mēs palīdzam jums atrast pareizo produktu jums un jūsu iekārtai

Mēs piedāvājam jums rezerves daļu segumu vairāk nekā 80% tirgū esošo motociklu, pateicoties mūsu komandām, jūs varēsiet viegli atrast visu, kas jums nepieciešams. Viņi faktiski ir strādājuši pie meklētājprogrammas, kas ļaus jums viegli atrast vajadzīgo pēc veida, zīmola, dzinēja tilpuma, modeļa un gada. Jūsu meklēšanu var precizēt pēc detaļu saimes vai pēc detaļu veida.

Plaša pieejamība, lielākie zīmoli un vienmēr vienādi piegādes nosacījumi

Rezerves daļu ienākšana mūsu vietnē nemaina Motoblouz piedāvātos piegādes nosacījumus ar vienmēr noliktavā esošo produktu piegādi 24/48 stundu laikā un bezmaksas piegādi no 50,42 € no iegādes brīža.

Léo Vince, Ermax , Brembo , DID, Castrol , Ipone , Chaft , Pirelli vai pat GIVI , visi galvenie detaļu zīmoli tagad ir pieejami vietnē Motoblouz .

Uz drīzu redzēšanos,

Motoblouz komanda,

Dalies ar šo rakstu

Džofrijs

Motoblouz izstrādātājs, izslēdzot datoru, es valkāju austiņas, cik bieži vien iespējams! Protams, es katru dienu braucu ar Triumph Street trijnieku, bet galvenokārt esmu īsts trases entuziasts, ko praktizēju uz 2017. gada R1 stūres. Sveiciens visiem!

Bez komentāriem

Pievienojiet savu