Seko mums :

Mārketinga nodaļa


Augusta pirmā nedēļa un esam jau pie sāgas 6. epizodes: pēc kataloga nodaļas jeb kā tiek atlasītas preces, tad loģistikas nodaļa, lūk, tagad Mārketinga nodaļa!

Dodiet ceļu trakai komandai!

pb: Kā mēs izceļam produktus, kas jūs interesē?

  • Mārketings, jā un tā?

Ikviens regulāri dzird par mārketingu: "Pie apaļā galda ir traki radoši cilvēki, kuri cenšas atrast labāko kampaņu, labāko komerciālo darbību, lai jūs iepriecinātu! Viņi aplūko skaitļus, skaistus grafikus un darbojas uzņēmuma evolūcijas un slavas labā.

Bet ko viņi dara patiesībā?!

Mārketings ir pakalpojums, kura mērķis ir ņemt vērā ikviena cilvēka prasmes un zināšanas, lai katrs projekts gūtu maksimālu labumu no iespējamiem resursiem. Pakalpojumam ir jāzina, kā uzklausīt dažādas ieinteresētās puses, kas ietekmē mārketinga darbību. Tas notiek caur visām uzņēmuma nodaļām, bet arī caur jums! Katra mārketinga projekta panākumu atslēga ir jūsu reakcijas, neatkarīgi no tā, vai tās ir pozitīvas vai negatīvas!

  • Konkrēti Motoblouz ?

Tāpēc Motoblouz mārketinga nodaļa ņem vērā noteiktas vērtības, kas padara mūsu uzņēmumu par tādu, kāds tas ir, un galvenokārt tās, kas padara jūs apmierinātu! Tie ir izcelti katrā mūsu darbībā!

Moto: “Mūsu klienti ir labākie!! »

Šeit mēs aprakstīsim dažādas darbības, ko veicam mūsu komandā. Jūs varēsiet redzēt, kāda ir katras personas loma, zinot, ka visiem komandas locekļiem, kā arī visiem saistītajiem dienestiem ir tiesības katrā jomā. Iekšējā komunikācija ir svarīga jebkurā biznesā.

- Mūsu Bikeru kopienas animācija: Amandīna

Mūsu komandas katru dienu strādā dažādos sociālajos tīklos, kuros esam klāt! premier un galvenokārt Facebook, kurā mēs cenšamies regulāri reaģēt. Twitter, kurā mēs pārraidām savus emuāra rakstus un kas ļauj ātri kopīgot ar draugiem dažādus rakstus no mūsu emuāra, kas jūs interesē. (Jūs arī varēsiet redzēt, ka saskaņā ar jūsu padomu mēs nesen izveidojām Twitter pogu, kas būs pieejama visos mūsu rakstos, tagad ir laiks noklikšķināt)!

Mums ir arī emuārs “ Motoblouz ”, kā arī vietne “motociklu dzīve”, kurā varat izteikt savu viedokli.

Īpaši jums tiek publicētas spēles, piemēram, “Motoblūza dzīve” un pēdējā – “Miss Motoblouz ”.

- Komercdarbības izveide vietnes vadīšanai: Aleksandrs

Mārketings nav tikai radoša izjūta. Izmantojot dažādus uzņēmuma pakalpojumus un jo īpaši katalogu pakalpojumu, mēs cenšamies vadīt vietni, lai piedāvātu jums šī brīža labākos piedāvājumus. Sekojiet tendencēm un vienmēr esiet informēts par to, kas pašlaik notiek tirgū.

Kā mēs varam piedāvāt saviem klientiem labākos produktus par vislabāko cenu?

Šī ir mūsu ikdienas cīņa. Tirdzniecību regulē arī kalendārs, kurā noteiktas darbības atkārtojas: izpārdošana, brīvdienas utt. Tāpēc jums ir jāzina, kā būt inovatīviem, piedāvāt jaunas lietas, kas vairāk atbilst jūsu cerībām. Neatdariniet mūsu konkurentus un piedāvājiet jums dažādas, novatoriskas un līdz ar to interesantākas komercdarbības.

Vietnes “ Motoblouz .com” un mūsu saistīto vietņu animācija Visi komandas dalībnieki

Kā jūs, iespējams, sapratāt, mūsu komandu interesē veids, kādā tiek veikta komercdarbība, kā arī veids, kādā tā tiks paziņota. Tāpēc mēs strādājam, vienmēr vienojoties ar citiem dienestiem, pie dažādiem blokiem un dažādām lapām, kuras varat atrast mūsu vietnē, lai nosūtītu jums ziņu saprotamākajā, pieejamākajā un visefektīvākajā veidā.

Mūsu uzņēmuma ārējā komunikācija Aleksandrs, Amandīna

Lai jūs nepalaistu garām mūsu izdevīgos piedāvājumus, mūsu akcijas, mūsu reklāmas kodus utt. Mēs izveidojam dažādas saziņas metodes, piemēram, reklāmu internetā, biļetenus un žurnālu reklāmu. Tātad jūs varat mūs atrast daudzās vietnēs, kurās regulāri sērfojat, savās pastkastītēs, kā arī noteiktos motociklu žurnālos.

Mūsu grafisko darbu izveide Džūlija, Deivids un Stefans

Tāpēc mūsu trīs grafiskie dizaineri ir iesaistīti katrā projektā, lai ilustrētu iepriekš paveikto. Tātad, jūs atradīsiet viņu darbus emuārā, Motoblouz vietnē, sacensību lapās... Viņi ir visur. Tie ir rītdienas jaunie mākslinieki, vairs ne ogles, ne papīra, dodiet vietu pelei un savām paletēm!

  • Konkrētāk: ko viņi izstrādājaparedzēts jums!

 

Mūsu Motoblouzards kopiena!

Facebook:

Motoblouz ir 5 Facebook lapas: Motoblouz, Motoblouz jaunkundze, Motoblouz emuārs, Biker dzīve, Dexter.

Jums arī ir vārds!

Mūsu lapās varat atrast diskusijas, jaunumus, mūsu notikumus, rakstus, mūsu jaunos produktus, reklāmas kodus, īpaši TU

Nevilcinieties spiest "patīk" un kļūt par daļu no mūsu kopienas!

Motoblouz emuārs:

Mūsu emuārā varat atrast visu, kas saistīts ar Motoblouz un motociklu pasauli.

Mūsu sadaļas:

– Ziņas

– Joki

– Motociklu aprīkojums

– Motociklistu apmācība

- Kas mēs esam?

Varat arī apskatīt mūsu regulāri atjaunināto kalendāru, kurā atradīsiet visus motociklu notikumus jūsu reģionos.

Mūsu sadaļa “Negribu braukt vienatnē” ļauj atrast velosipēdistus savā reģionā, lai brauktu pa mūsu skaistajiem Francijas ceļiem.

Biker dzīve:

Mums visiem ir bijusi diena, kad sev teicām: “Es būtu labāk palikusi gultā!” ".

Tas ir tajos brīžos, kad jūs nevarat palīdzēt, bet domājat: "Tas nav iespējams, šādas lietas notiek tikai ar mani!" " Nē!

Nāciet, pastāstiet mums par saviem negadījumiem, smieklīgiem vai nē, un nāciet dalīties ar citiem!

Mūsu spēle Miss Motoblouz

Visu informāciju par mūsu spēli varat atrast mūsu emuārā: https://www. motoblouz motoblouz, kā arī Miss Motoblouz Facebook lapā.

Biļeteni:

Tie tiek regulāri nosūtīti jūsu pastkastē. Tie apkopo visu nedēļas informāciju un mūsu vietnē esošo mirkli. Jūs varat atrast mūsu izdevīgos piedāvājumus, mūsu reklāmas kodus, mūsu neparasto informāciju, mūsu ierašanos, mūsu motociklistu kopienu…

Mūsu informatīvie izdevumi ir pieejami, izmantojot reģistrācijas moduli mūsu mājas lapā. Ja vēlaties anulēt abonementu, nekas

e vienkāršāk! Vienkārši noklikšķiniet uz saites mūsu e-pasta apakšā, un jūs piekļūsit abonēšanas atcelšanas modulim.

Pieraksts

jūs mūsu vietnē: https://www. motoblouz un noklikšķiniet uz Biļeteni mūsu lapas augšdaļā.

Mūsu pasākumi:

Motoblouz cenšas būt klāt daudzos baikeru pasākumos. Iespējams, nesen jums ir bijusi iespēja satikt mūsu komandas:

Motociklu izstādē Pekkenkūrā

Lemānas Moto GP aizkulisēs pie Shark

Viņi būs klāt, kā arī Miss Motoblouz Pasaules divriteņu sacensībās!!

  • Viņiem ir grīda:

Neliels vārds no Džūlijas:

Džūlija gribēju darīt jūsu labās jauns attēls, kas pārstāv Motoblouz un tās jaunumus viņai.

Viņa ielika tajā visu, ko viņai patika darīt, un atklāja daļu no savas personības! Tur var atrast dzīvespriecību un harizmu, kas labi reprezentē Džūliju!

 

  • Mazs vārds no Stefana: Šis ir jauks mazs joks, kas man likās ļoti piemērots šim rakstam!

Pie 2 CV stūres priesteris pavada mūķeni uz klosteri.
Priesteris nevar nepaskatīties uz viņas skaistajām sakrustotajām kājām.

Viņš pēkšņi uzliek labo roku uz mūķenes augšstilba.
Viņa paskatās uz viņu un saka: “Tēvs, vai tu atceries 129. psalmu? " 
Aunprātīgi priesteris atņem roku un atvainojas.

Nedaudz tālāk, kārdinājuma pārņemts, viņš izmanto ātruma maiņu, lai ļautu rokai pieskarties mūķenes augšstilbam, kura viņam jautā: “Mans tēvs, vai tu atceries 129. psalmu? " 
Viņš vēlreiz nosarkst un noņem roku, stostīdams atvainošanos.

Šeit viņi ir ieradušies klosterī. Mūķene ne vārda neteikusi izkāpj no mašīnas.
Priesteris, nožēlu pārņemts par savu nepiedienīgo rīcību, steidzas pie Bībeles, meklējot 129. psalmu:

129. psalms: “Ej uz priekšu, vienmēr meklē augstāk, tu atradīsi godību” 

Morāle

Darbā vienmēr esi labi informēts, pretējā gadījumā riskē palaist garām lieliskas iespējas...

Paldies Stéphane par šo ļoti sakarīgo piezīmi!

Dalies ar šo rakstu

Džofrijs

Motoblouz izstrādātājs, izslēdzot datoru, es valkāju austiņas, cik bieži vien iespējams! Protams, es katru dienu braucu ar Triumph Street trijnieku, bet galvenokārt esmu īsts trases entuziasts, ko praktizēju uz 2017. gada R1 stūres. Sveiciens visiem!

Bez komentāriem

Pievienojiet savu